Cleaner

Londra, 12 Aug 2024, 10:50
Titlu Job: Cleaner

Locație: Londra, Marea Britanie

Tip Job: Full-Time/Part-Time

Salariu: Competitiv, în funcție de experiență

Despre Noi:
CityHousekeeping este un furnizor de top de servicii de curățenie în Londra, specializat în curățenia rezidențială și comercială. Ne dedicăm să oferim servicii de curățenie de înaltă calitate, cu atenție la detalii și orientare către satisfacția clienților. Pe măsură ce ne extindem, căutăm Cleaneri dedicați și orientați spre detalii care să se alăture echipei noastre.

Descrierea Jobului:
Căutăm Cleaneri de încredere și muncitori care să se alăture echipei CityHousekeeping în Londra. Candidatul ideal va avea o pasiune pentru curățenie și un ochi atent la detalii. Vei fi responsabil pentru menținerea unui mediu curat și ordonat în casele și birourile clienților noștri.

Responsabilități:

Efectuarea de sarcini de curățenie precum șters praful, măturat, spălat pe jos și aspirat.
Curățarea și dezinfectarea băilor, bucătăriilor și altor spații de locuit.
Gestionarea eliminării deșeurilor și asigurarea unei evacuări corespunzătoare.
Reaprovizionarea consumabilelor de curățenie și informarea managementului despre orice lipsuri.
Raportarea oricăror probleme de întreținere sau daune către supraveghetor.
Respectarea standardelor de sănătate și siguranță în orice moment.
Oferirea de servicii excelente pentru clienți și menținerea unei atitudini pozitive în timpul muncii.
Cerințe:

Experiența anterioară în curățenie este preferată, dar nu esențială.
Atenție la detalii și angajament pentru standarde înalte de curățenie.
Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul.
Abilități bune de comunicare și comportament profesional.
Rezistență fizică și capacitatea de a efectua sarcini manuale.
Flexibilitate pentru a lucra în diferite ture, inclusiv dimineața devreme, seara și în weekenduri.
Beneficii:

Salariu competitiv, cu potențial de bonusuri.
Program de lucru flexibil pentru a se potrivi programului tău.
Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
Mediu de lucru suportiv și prietenos.
Cum să Aplici:
Dacă ești o persoană motivată și atentă la detalii, care dorește să contribuie la menținerea curățeniei în casele și birourile clienților noștri, te rugăm să trimiți CV-ul și o scurtă scrisoare de intenție la info@cityhousekeeping.com. Alătură-te echipei CityHousekeeping și ajută-ne să păstrăm Londra curată!

CityHousekeeping – Menținem Londra Curată, Un Cămin la un Moment Dat

ATENTIE! Protejeaza-te de impostori! Alege sa acorzi incredere sporita doar utilizatorilor verificati si nu trimite niciodata bani pentru servicii oferite de persoane pe care nu le cunoaste nimeni in comunitate!

Locuri de munca Londra Chirie Londra Chirie Wembley Locuri de munca Birmingham
Heating & Plaming PRO

Heating & Plaming

Stanmore, 23 Oct 2024, 20:37
Colega pt masaj PRO

Colega pt masaj

Wembley, 23 Oct 2024, 12:37
Soferi Curierat GRAYS PRO

Soferi Curierat GRAYS

Romford, 21 Oct 2024, 13:39
Camera dubla în Edmonton PRO

Camera dubla în Edmonton

Edmonton, 20 Oct 2024, 00:25
Camera singel de inchiriat PRO

Camera singel de inchiriat

Walthamstow, 18 Oct 2024, 12:11
Recrutam șoferi de curierat PRO

Recrutam șoferi de curierat

Londra, 15 Oct 2024, 15:10
Vopsitorie si Tinichigerie Auto Londra PRO

Vopsitorie si Tinichigerie Auto Londra

Londra, 10 Oct 2024, 08:13
Brutari, patiseri, preparatori mezeluri PRO

Brutari, patiseri, preparatori mezeluri

Ilford, 09 Oct 2024, 09:29
Mecanic Auto Londra - MOT £34.99 PRO

Mecanic Auto Londra - MOT £34.99

Colindale, 29 Sep 2024, 15:01
CSCS GQA ECS SENTINEL CPCS STREETWORKS PRO

CSCS GQA ECS SENTINEL CPCS STREETWORKS

Londra, 27 Sep 2024, 19:09
Cautam editor colaborator PRO

Cautam editor colaborator

Londra, 27 Jun 2024, 06:26
Cautam redactor colaborator PRO

Cautam redactor colaborator

Londra, 26 Apr 2024, 12:12
Transfer aeroport 24/7 PRO

Transfer aeroport 24/7

Londra, 19 Apr 2024, 14:05
Marketing pentru romani din Londra PRO

Marketing pentru romani din Londra

Londra, 06 Jan 2024, 14:43

ATENTIE! Protejeaza-te de sarlatani! Intalneste-te fata in fata cu utilizatorii cu care intri in contact pe Anuntul UK si niciodata nu trimite bani pentru produse sau servicii pe care nu le-ai vazut!